Preskočiť na hlavný obsah

UČÍME A UČÍME SA

Metodický deň pre pedagógov neplnoorganizovaných škôl

Workshop pre riaditeľov a zástupcov riaditeľov základných škôl, v rámci ktorého sa spolu pozrieme na to, čo nám dáta hovoria o učení (sa) žiakov v školách, ako sa nás to týka a aký vplyv na to môže mať vedenie školy prostredníctvom pedagogického leadershipu. Dozviete sa viac aj o konkrétnej podpore, ktorú RCPU  ponúka pri zavádzaní kurikulárnej reformy školám a vedeniu školy, či o tom ako prinášať zmeny do zborovne.

Srdečne pozývame všetky vychovávateľky v okrese Galanta na metodické doobedie v témach: – Legislatívne zmeny v ŠKD platné od 1.9.2023 – Tvorba výchovného programu v ŠKD – Nové tematické oblasti výchovy a ich obsah Lektorky:  Mgr. Martina Haládiková, Mgr.  Adél Radványi Dátum a čas podujatia: 24.10.2023 od 08:30 do 10:30 Miesto podujatia: Základná škola Zoltána Kodálya s VJM Galanta, Švermova 8,…

Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Galanta

Našim cieľom je sprevádzať, podporovať a pomáhať všetkým pedagógom v ich profesijnom rozvoji tak, aby rozširovali svoj potenciál a aby sa všetci ich žiaci učili s chuťou, nasadením a mali dobré výsledky.

Viac o nás